Хочете стати нашим партнером?
Заповніть форму і ми з вами звяжимось.
Як з вами зв'я‎затись?
Ваше ім‎'я:
Номер телефону:
Які товари бажаєте продавати?
Потрібні якісні будівельні матеріалі?
Ми офіційні постачальники кращих вітчизняних брендів.
Підбираємо, доставляємо, розвантажуємо.
У нас найкращий сервіс на півдні України.
Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося!
Як з вами зв'язатись?
Ваше імя:
Номер телефону:
Click to order
Ваші замовлення
Total: 
Ваше iм'я:
Номер телефону або месенджера:
Оберіть спосіб доставки:
Напишіть вашу адресу:
Payment method

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити якісну роботу з сайтом.
Так, даю згоду
Close

Доставка і оплата

Компанія "Альфа - Грант", в рамках сервісу для клієнтів, надає послуги доставки будівельних матеріалів на об'єкт по всій Україні і зокрема по Одесі і Одеській області.

Вартість доставки залежить від декількох змінних: вага, габарити, фізичний стан, упаковка - вантажу, що перевозиться, а так само яка машина підійде, для конкретної доставки.

Якщо потрібна доставка газобетону, керамоблока, цегли та інших будівельних матеріалів, які можна покласти на кузов вантажного автомобіля, то доставка здійснюється машинами від 1й до 22 тонн. Якщо потрібна вивантаження, є варіант доставки машиною з краном-маніпулятором.

Також є можливість прямої доставки товару з заводу на об'єкт, така доставка може здійснюватися контейнерами або тентованими авто, вантажопідйомність яких 22 т.

Фактична вартість доставки вантажним транспортом в основному залежить від відстані до об'єкта і ваги самих будматеріалів.Про приймання товару:

Всі претензії до якості матеріалів приймаються згідно ДСТУ та ГОСТів, при цьому товар повинен перебувати на кузові машини, яка привезла, тобто до вивантаження. Після процесу розвантаження, всі ризики переходять від продавця до покупця.


Про терміни:

Часовий термін процесу доставки, за умови наявності будматеріалів на складі Завіт від віддаленості об'єкта від складу. В межах Одеської області, доставка здійснюється «день в день». Безпосередньо з заводу - від 1 до 10 робочих днів., Залежить від наявності товару на заводі і логістики. У вихідні дні, так само можна оформити доставку, попередньо оплативши і погодивши з менеджером умови і час.

Варіанти оплати

  • При отриманні товару
  • Платіжні картки Visa / Mastercard за допомогою сервісу LIQPAY

Умови повернення

Повернення будівельних матеріалів здійснюється в рамах закону України «про повернення товару» при дотриманих умовах, що не пошкоджений товар, дотримана цілісність упаковки. Зворотній доставка на склад здійснюється за рахунок покупця. Після чого, оформляється документально повернення товару та проводиться повернення коштів покупцеві, терміном до двох тижнів. Бетони і розчини - поверненню не підлягають. Всі будівельні матеріали, які виготовляються «на замовлення» - поверненню не підлягають і замовляються по передоплаті.
Контакти:
Отдел продаж:
+380733706498

Офис:
+380632713087
м. Одеса
Французький бульвар 22/2

sales-department@alfagrant.com.ua

Прокласти маршрут